Ласкаво прошу на мій сайт

Ласкаво запрошую на сайт завідувача лабораторії природничо-математичних наук, методиста з географії та природознавства Черкаського ОІПОПП Крижанівського Володимира Валерійовича

Контакти

місто Черкаси, вулиця Бидгощська, б.38
geometodck@gmail.com
(097) 583-13-32

 


Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2018-2019 н.р.

8 клас

20 учасників, 10 призерів:

* 1 місце - Драган Олеся, Іваньківська ЗОШ Маньківського району, 83 бали

* 2 місце - Ломтєва Дарія, Черкаський ГПЛ, 81 бал

* 2 місце - Крижанівська Марина, Черкаський ГПЛ, 79 балів

* 2 місце - Степасюк Анастасія, Іваньківська ЗОШ Маньківського району, 74 бали

* 3 місце - Білоусова Катерина, Христинівська ЗОШ №2, 67 балів

* 3 місце - Стаднійчук Владислав, Ватутінська ЗОШ №1, 63 бали

* 3 місце - Гордієнко Іван, Легедзинська ЗОШ Тальнівського району, 63 бали

* 3 місце - Бондаренко Дмитро, Уманська ЗОШ №8, 62 бали

* 3 місце - Степанець Віталіна, Драбівський НВК Драбівського району, 61 бал

* 3 місце - Грабина Єгор, Червонослобідська ЗОШ №2 Черкаського району, 59 балів

9 клас

17 учасників, 8 призерів:

* 1 місце - Машинник Назар, Уманська ЗОШ №9, 63,5 балів

* 2 місце - Сукач Ростислав, Мліївська ЗОШ Городищенського району, 54 бали

* 2 місце - Ткачук Софія, Ватутінська ЗОШ №5, 53 бали

* 3 місце - Безверха Наталія, Черкаська СШ №28, 45 балів

* 3 місце - Ягода Євгенія, Смілянська ЗОШ №7, 43 бали

* 3 місце - Насонов Антон, Деньгівський НВК Золотоніського району, 39,5 балів

* 3 місце - Лавриненко Вероніка, Червонослобідська ЗОШ №1, 38,5 балів

* 3 місце - Шевченко Андрій, Катеринопільський ліцей Катеринопільського району, 38,5 балів

10 клас

17 учасників, 9 призерів:

* 1 місце - Красільнік Ольга, Іваньківська ЗОШ Маньківського району, 70 балів

* 2 місце - Нагорний Андрій, Смілянська ЗОШ №3-колегіум, 67 балів

* 2 місце - Перетятько Вікторія, Іваньківська ЗОШ Маньківського району, 67 балів

* 2 місце - Руць Вікторія, Черкаський ГПЛ, 61 бал

* 3 місце - Польченко Євген, Чорнобаївська гімназія, 50,5 балів

* 3 місце - Олійник Максим, Христинівська ЗОШ №1, 47,5 балів

* 3 місце - Буряк Артем, Звенигородська СШ Звенигородського району, 46,5 балів

* 3 місце - Дульський Максим, Уманська ЗОШ №14, 46,5 балів

* 3 місце - Пузєєв Максим, Золотоніська гімназія, 45,5 балів

11 клас

11 учасників, 5 призерів

* 1 місце - Гриценко Богдан, Черкаський ГПЛ, 63 бали

* 2 місце - Стригун Ярослав, Шполянська ЗОШ №1, 59 балів

* 3 місце - Кикоть Антоніна, Червонослобідська ЗОШ№1, 56 балів

* 3 місце - Прохоренко Інна, Чорнобаївська ЗОШ №2, 54 бали

* 3 місце - Насікан Дмитро, Ватутінська ЗОШ №5, 49 балів

Протоколи олімпіади можна завантажити ось тут.


Квоти на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2019-2020 н.р.

Відповідно до результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2018-2019 н.р. на наступний 2019-2020 н.р. вже розраховані квоти та виведено рейтинг районів і міст області. Ознайомитись з ними можна, завантаживши відповідний файл.