ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР"

 Євроінтеграційний портал

День Європи 2020

Цьогоріч День Європи в Україні святкувався 16 травня і для відзначення цієї дати Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при ЧОІПОПП організував вікторину "Що ми знаємо про Європу?" та конкурс малюнків "Ми - європейці!". Звичайно, карантин вніс свої корективи до планів проведення відзначення Дня Європи в Україні цього року, однак вікторина та конкурс малюнків були організовані саме у дистанційному форматі, тому участь у цих заходах взяли усі бажаючі, які мали бажання та технічні можливості виходу в мережу Інтернет.

Вікторина "Що ми знаємо про Європу?"

Для участі у вікторині потрібно було пройти невелику реєстрацію та вказати відповідну інформацію. Вона була відкрита у період 11-15 травня. Зареєструвалось 45 бажаючих. Опісля реєстрації потрібно було взяти участь безпосередньо в конкурсі, який відбувся 16 травня, в День Європи в Україні, з 06:00 ранку до 18:00 вечора. Для цього потрібно було вказати саме ті ім'я та прізвище, за якими проходила попередня реєстрація. Із усіх бажаючих та зареєстрованих у вікторині взяло участь лише 24 особи, 5 з яких не вказали свого імені, а 19 увійшли до таблиці учасників. Переможці (набрали понад 60%):

1. Адамович Олексій, учень 9 класу Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Шатохін Владислав, учень 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

3. Циба Софія, учениця 11 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

4. Правдзіва Вікторія, учениця 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

5. Прошак Поліна, учениця 11 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

6. Шабала Ольга, учениця 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

7. Діброва Ярослав, учень 5 класу Кам'янської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2

8. Середа Вікторія, учениця Звенигородської СШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

Конкурс малюнків "Ми - європейці!"

Для участі у конкурсі треба любити малювати, і не слід обмежувати у виборі засобів малювання та розмірів малюнка. Можна було обрати чи то простий олівець, чи кольорові олівці, чи фломастери, чи навіть фарби. Головне щоб малюнок відповідав тематиці конкурсу, а саме показати, що ми, українці, є європейською нацією, що ми є частиною Європи. На конкурс було надіслано 18 робіт, однак тих, які відповідають тематиці конкурсу було замало - лише 5. Тому журі вирішило не анульовувати невідповідні роботи, а знизити бали за невідповідність темі. Переможці (набрали понад 20 балів):

1. Москаленко Аліна, учениця 5 класу Кам'янської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2

2. Бондарчук Юлія, учениця 7 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

3. Кононенко Діана, учениця 5 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

4. Федоренко Анастасія, учениця 5 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

5. Скляр Ярослав, учень 1 класу Звенигородської СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

6. Дубик Єлизавета, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Тимошенко Артем, учень 1 класу Звенигородської СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

8. Яременко Софія, учениця 7 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка


5 листопада 2020 року Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML).

20 жовтня під час пленарного засідання Верховної Ради України Президент України Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Про те, як буде оновлена Угода про асоціацію між Україною та ЄС, відкритість кордонів, ситуацію довкола НАБУ, фінансову допомогу від Євросоюзу та МВФ і перспективи вступу до НАТО - в інтерв'ю РБК-Україна розповіла віце-прем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Європейська та євроатлантична інтеграція є пріоритетом національної безпеки та інтересів України. Про це йдеться у Стратегії національної безпеки України, яку було затверджено указом Президента 14 вересня.