ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР"

 

День Європи 2020

Цьогоріч День Європи в Україні святкувався 16 травня і для відзначення цієї дати Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при ЧОІПОПП організував вікторину "Що ми знаємо про Європу?" та конкурс малюнків "Ми - європейці!". Звичайно, карантин вніс свої корективи до планів проведення відзначення Дня Європи в Україні цього року, однак вікторина та конкурс малюнків були організовані саме у дистанційному форматі, тому участь у цих заходах взяли усі бажаючі, які мали бажання та технічні можливості виходу в мережу Інтернет.

Вікторина "Що ми знаємо про Європу?"

Для участі у вікторині потрібно було пройти невелику реєстрацію та вказати відповідну інформацію. Вона була відкрита у період 11-15 травня. Зареєструвалось 45 бажаючих. Опісля реєстрації потрібно було взяти участь безпосередньо в конкурсі, який відбувся 16 травня, в День Європи в Україні, з 06:00 ранку до 18:00 вечора. Для цього потрібно було вказати саме ті ім'я та прізвище, за якими проходила попередня реєстрація. Із усіх бажаючих та зареєстрованих у вікторині взяло участь лише 24 особи, 5 з яких не вказали свого імені, а 19 увійшли до таблиці учасників. Переможці (набрали понад 60%):

1. Адамович Олексій, учень 9 класу Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Шатохін Владислав, учень 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

3. Циба Софія, учениця 11 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

4. Правдзіва Вікторія, учениця 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

5. Прошак Поліна, учениця 11 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

6. Шабала Ольга, учениця 10 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

7. Діброва Ярослав, учень 5 класу Кам'янської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2

8. Середа Вікторія, учениця Звенигородської СШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

Конкурс малюнків "Ми - європейці!"

Для участі у конкурсі треба любити малювати, і не слід обмежувати у виборі засобів малювання та розмірів малюнка. Можна було обрати чи то простий олівець, чи кольорові олівці, чи фломастери, чи навіть фарби. Головне щоб малюнок відповідав тематиці конкурсу, а саме показати, що ми, українці, є європейською нацією, що ми є частиною Європи. На конкурс було надіслано 18 робіт, однак тих, які відповідають тематиці конкурсу було замало - лише 5. Тому журі вирішило не анульовувати невідповідні роботи, а знизити бали за невідповідність темі. Переможці (набрали понад 20 балів):

1. Москаленко Аліна, учениця 5 класу Кам'янської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2

2. Бондарчук Юлія, учениця 7 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

3. Кононенко Діана, учениця 5 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

4. Федоренко Анастасія, учениця 5 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка

5. Скляр Ярослав, учень 1 класу Звенигородської СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

6. Дубик Єлизавета, учениця 10 класу Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Тимошенко Артем, учень 1 класу Звенигородської СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка

8. Яременко Софія, учениця 7 класу Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка


6 грудня Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з делегацією з Європейського Парламенту на чолі з Головою Комітету Європарламенту у закордонних справах Девідом Макаллістером. У ході зустрічі сторони обговорили низку наступних питань. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

В Україні стартувала спільна програма МОН та ЄС EU4Skills, яка допоможе оновити обладнання у відібраних для проєкту закладах профосвіти, розробити нові навчальні програми та підвищити кваліфікацію педагогів. Результатом чотирирічного проєкту також стане ефективна система управління закладами. Про це розповіла Міністерка освіти і науки Ганна Новосад...

29 листопада литовсько-латвійський консорціум і Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), розпочали новий проект Twinning, що фінансується ЄС, для покращення якості послуг електронних комунікацій та доступу до ринку телекомунікацій в Україні. Вдосконалена система має надати споживачам...

Пріоритети роботи МОН, можлива допомога Єврокомісії у запланованих освітніх реформах, а також розширення можливостей України у програмі Еразмус+. Про це йшлося на зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад з керівником групи підтримки України в Єврокомісії Петером Вагнером сьогодні, 22 листопада 2019 року, у м. Брюссель. Про це повідомляє...

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба в День Гідності та Свободи провів урок на тему європейського вибору України в київській спеціалізованій школі № 57 з поглибленим вивченням англійської мови. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Запит щодо взаємного визнання довірчих послуг від Міністерства цифрової трансформації України подали на засіданні Комітету Ради асоціації ЄС-Україна з питань конфігурації торгівлі. Про це повідомляє прес-служба Мінцифра.

Уряд планує зміну системи фінансування вищої освіти. Про це сьогодні Міністр освіти і науки Ганна Новосад повідомила, представляючи «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки.

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, перебуваючи з робочим візитом в Брюсселі (Бельгія), зустрівся з Генеральним секретарем організації «Водень Європи» (Hydrogen Europe) Йорго Хатцімаркакісом. Hydrogen Europe - провідна європейська асоціація, яка просуває використання водневих технологій як палива з...

Україна готова до більш тісної взаємодії з НАТО, подальшого впровадження системних реформ в оборонному секторі та не знімає з порядку денного можливість приєднання до Плану дій щодо членства в Альянсі, заявив Президент Володимир Зеленський.

Візит членів Північноатлантичної ради НАТО в Україну - це яскрава демонстрація солідарності з нашою державою, наголосив Президент України Володимир Зеленський, відкриваючи засідання Комісії Україна - НАТО у Києві.