ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР"

 Євроінтеграційний портал


Посібник для викладачів та вчителя "НАТО – сила, що захищає мирних громадян" - завантажити


День Європи 2023

Цьогоріч Президент України своїм наказом змінив дату святкування Дня Європи - тепер це буде 9 травня, в день, коли це свято відзначається в усій Європі.

Звіт про проведені заходи щодо відзначення Дня Європи в Україні 2023 територіальними громадами Черкаської області, підготовлений для департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації - завантажити.

Відео "Надійне плече Європи. Українці за кордоном", змонтоване з роликів українців, які були вимушені виїхати до європейських країн через збройну агресію росії.

Електронний довідник "Надійне плече Європи", створений учителями географії Черкаської області, де зібрані матеріали щодо допомоги європейських країн Україні в роки російсько-української війни - переглянути.


День Європи 2022

Цьогоріч День Європи в Україні припадає на 15 травня і для відзначення цієї дати Центр європейської та євроатлантичної інтеграції при ЧОІПОПП організовує конкурс малюнків "Ми - європейці!". Звичайно, воєнний стан в Україні вніс свої корективи до планів проведення відзначення Дня Європи в Україні, однак конкурс малюнків буде організовано саме у дистанційному форматі, тому участь у цих заходах можуть взяти усі бажаючі, які мають бажання та технічні можливості виходу до мережі Інтернет.

Конкурс малюнків "Ми - європейці!"

Для участі у конкурсі треба любити малювати, і не слід обмежувати себе у виборі засобів малювання та розмірів малюнка. Можна обрати чи то простий, чи кольорові олівці, чи фломастери, чи навіть фарби. Головне, щоб малюнок відповідав тематиці конкурсу, а саме показати, що ми, українці, є європейською нацією, що ми є частиною Європейської спільноти. Фото малюнка та фотографію автора з малюнком в руках потрібно надіслати електронною поштою (geometodck@gmail.com) у період з 16 по 22 травня. Пізніше, за допомогою членів журі, будуть визначені переможці.


Конкурсні малюнки з відзначення Дня Європи 2021


Конкурсні малюнки з відзначення Дня Європи 2020


5 листопада 2020 року Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML).

20 жовтня під час пленарного засідання Верховної Ради України Президент України Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Про те, як буде оновлена Угода про асоціацію між Україною та ЄС, відкритість кордонів, ситуацію довкола НАБУ, фінансову допомогу від Євросоюзу та МВФ і перспективи вступу до НАТО - в інтерв'ю РБК-Україна розповіла віце-прем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Європейська та євроатлантична інтеграція є пріоритетом національної безпеки та інтересів України. Про це йдеться у Стратегії національної безпеки України, яку було затверджено указом Президента 14 вересня.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати